Waar gaat het zondag over?

Kinderdienst

Kinderdienst

Komende zondag, 1 oktober, is het zover en hebben we weer onze kinderdienst in de Janskerk!   En we gaan niet te lang stil zitten. Nee, we komen in beweging en gaan met het verhaal van Jozef op reis. Het wordt een spannende en avontuurlijke reis, met liedjes,...

Lees meer
Laten Kennen – Waar gaat het zondag over?

Laten Kennen – Waar gaat het zondag over?

Ook zondag a.s. komt de Oecumenische Janskerkgemeente weer bijeen. Deze viering is een jaarlijks terugkerend ritueel en staat bekend als de startzondag. In de cyclus Geroepen zijn zijn we uitgekomen bij het thema laten kennen. We lezen Genesis 45,1-15 vanuit de vraag...

Lees meer
Verhullen en onthullen – Waar gaat het zondag over?

Verhullen en onthullen – Waar gaat het zondag over?

Ook komende zondag komt de Oecumenische Janskerkgemeente weer bijeen. In de cyclus Geroepen zijn is het thema Verhullen en onthullen. We lezen Gen 42, 18-26 en Gen. 43: 26-34 vanuit de vraag of wij iets van de familie dynamiek uit het verhaal herkennen in ons eigen...

Lees meer

Contact

Vieringen
Janskerkhof 26, Utrecht
zo. @ 11.00 uur

Secretariaat
Het Simonshuis                                      Maliesingel 63-64, Utrecht
ma. en do. @ 10.00-15.00 uur

Telefoon & Mail
06 461 477 28
secretariaat@janskerkgemeente.nl

Website en social media
06 343 15 967
publiciteit@janskerkgemeente.nl

Blijf in contact

Wekelijks versturen wij een nieuwsbrief met informatie over
de vieringen en activiteiten in onze gemeente.

Abonneren nieuwsbrief

* indicates required