Zondag 7 maart derde zondag in de veertigdagentijd

Zondag 7 maart derde zondag in de veertigdagentijd

Thema: Gemor Voorganger: Jasja Nottelman Lezing: Exodus 15: 22 t/m 16: 16 Israël is door de rode zee heen getrokken, en is onderweg naar het beloofde land. Al snel slaat de stemming om. Het beloofde land is ver weg, en in de woestijn is geen water voor handen dat te...

Lees meer
Zondag 28 februari tweede zondag in de veertigdagentijd

Zondag 28 februari tweede zondag in de veertigdagentijd

Thema: Onrecht Voorganger: Seintje Bos Lezing: Exodus 5: 6 - 22 Mozes en Aaron gaan naar de farao en zeggen hem uit naam van God dat het volk bevrijd moet worden, om in de woestijn feest te vieren ter ere van de Ene. Dat zet kwaad bloed bij de farao en hij geeft de...

Lees meer
Zondag 21 februari eerste zondag in de veertigdagentijd

Zondag 21 februari eerste zondag in de veertigdagentijd

Thema: In vuur en vlam Voorganger: Kees van der Zwaard Lezing: Exodus 3: 1 - 15 Het volk Israël is al lange tijd in Egypte, ze leven daar een bestaan in slavernij. Ze zijn onvrij, werken om te overleven, en zijn de uitputting nabij. Mozes is de schapen en geiten aan...

Lees meer

Contact

Vieringen
Janskerkhof 26, Utrecht
zo. @ 11.00 uur

Secretariaat
Boerhaaveplein 199, Utrecht
ma. en do. @ 10.00-15.00 uur

Telefoon & Mail
06 461 477 28
secretariaat@janskerkgemeente.nl

Website en social media
06 343 15 967
publiciteit@janskerkgemeente.nl

Blijf in contact

Wekelijks versturen wij een nieuwsbrief met informatie over
de vieringen en activiteiten in onze gemeente.

Abonneren nieuwsbrief

* indicates required