Waar gaat het zondag over?

Waar gaat het zondag over?

Voorganger: Marian Geurtsen Thema: De betekenis van dromen Lezing: Matthéüs 1,18-25 Jozef, de verloofde van Maria, wil zijn zwangere aanstaande niet in verlegenheid brengen. Volgens de codes van zijn tijd had hij daar alle recht toe, maar hij gedraagt zich niet als...

Lees meer
Waar gaat het zondag over?

Waar gaat het zondag over?

Voorganger: Elise Rommens-Woertman Thema: Wat vertellen je dromen? Lezing: Genesis 41,1-44 Jozef droomt van jongs af aan. Dat maakt hem bijzonder. En irritant. Want in zijn dromen staat hij boven zijn broers. Een positie waar zijn vader hem ook nog eens in bevestigd...

Lees meer
Waar gaat het zondag over?

Waar gaat het zondag over?

Voorganger: Joop Smit osa Thema: Water dat leven brengt Lezing: Ezechiël 47,1-12 In de voorafgaande hoofdstukken is tot in detail beschreven hoe de tempel eruitziet, inclusief maten en verhoudingen. Ezechiël wordt er rondom geleid om alles te aanschouwen en te...

Lees meer

Contact

Vieringen
Janskerkhof 26, Utrecht
zo. @ 11.00 uur

Secretariaat
Boerhaaveplein 199, Utrecht
ma. en do. @ 10.00-15.00 uur

Telefoon & Mail
06 461 477 28
secretariaat@janskerkgemeente.nl

Website en social media
06 343 15 967
publiciteit@janskerkgemeente.nl

Blijf in contact

Wekelijks versturen wij een nieuwsbrief met informatie over
de vieringen en activiteiten in onze gemeente.

Abonneren nieuwsbrief

* indicates required