Terugkeer naar Jans
Nu de bouwactiviteiten van de Janskerk nog steeds volgens plan verlopen, met de officiële (her-)opening op 31 augustus a.s., komt er ruimte om na te denken over het voorbereiden van onze terugkeer naar de Janskerk. Deze fase zal in stappen voorbereid gaan worden en in de zomermaanden juli, augustus en de eerste week van september plaatsvinden om onze startzondag op zondag 6 september weer in de vertrouwde én vernieuwde Janskerk te kunnen vieren.


Voorbereiding
De voorbereiding zal onder andere bestaan uit het organiseren van een rondleiding, het beheer en bediening van alle benodigde apparatuur en de ruimten die we gaan gebruiken voor onze zondagse en doordeweekse activiteiten, de opslag van onze spullen e.d. Op dit moment zijn nog geen data bekend. Het plan is de komende weken de betrokken en geïnteresseerde Janskerkers zo tijdig mogelijk te informeren over de diverse afspraken die op de rol komen staan.

Touw
Ondertussen blijft het licht in de kerk komen en wordt er nog dagelijks gezaagd, getimmerd en geboord dat het een lieve lust is. Inmiddels is de wenteltrap richting hemelgewelf – via het ‘daklandschap’ voor studie en overleg – aangebracht. Bovendien wordt nagedacht over de kwaliteit touw om in het hemelgewelf van de Stefanuskapel als net op te hangen, om het vallende pleisterwerk op te vangen en zodoende de kapel opnieuw tot veilige verblijfplaats in te richten.

Vragen?
Vragen of meer informatie? Stuur een mail aan René van Bemmel.